INTERCHAMPION (C.I.E) 

CHAMPION POLSKI

CHAMPION RUMUNII 

CHAMPION SERBII 

GRAND CHAMPION SERBII

CHAMPION CZARNOGÓRY

GRAND CHAMPION CZARNOGÓRY

CHAMPION BUŁGARII

GRAND CHAMPION BUŁGARII

CHAMPION MORZA ŚRÓDZIEMNEGO

CHAMPION BAŁKANÓW

CHAMPION ADRIATYKU

CHAMPION CHORWACJI

CHAMPION WĘGIER

ROZPOCZĘTY  CHAMPIONAT CZECH

ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT SŁOWENII

ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT NIEMIEC 

ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT AUSTRII

CACIB – 14x
res-CACIB – 5x
BOB – 14x
CWC/CAC/CACA/anw. Dt.Ch VDH – 33x
BOG2 – 1x
BOG3 – 1x
BOG4 – 1x
BIS I szczeniąt – 1x
Najlepsze szczenię w rasie – 2x

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

SĘDZIA: Dr. Jakkel Tamas (HU)

I, ocena doskonała, CAC – klasa championów

SĘDZIA: Szabo Sandor (HU)

I, ocena doskonała,CAC -klasa championów

SĘDZIA: Dr. Vadocz Eva (HU)

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Bojan Matakovic (HR)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

SĘDZIA:  dr Wyaceslav Werbitskij (BY)

 

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Glazer Gyorgy (HU)

 

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Jozef Suster  (SK)

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Luis Gorjao-Henriques  (PT)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA: Carsten Birk (DK)

I, ocena doskonała, CACA –  klasa championów

 

SĘDZIA:  Dusan Travnikar (SRB)

I, ocena doskonała, CACA –  klasa championów

 

SĘDZIA:  Andrea Cucnik ( SI )

I, ocena doskonała, CAC, BOS – klasa championów

 

SĘDZIA: Anna Rogowska (PL)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA: Małgorzata Hałas (PL)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA: Leif Herman Wilberg (N)

I, ocena doskonała, CAC, res-CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA: Frank Kane (GB)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG3 – klasa championów

 

SĘDZIA: Marta Sipos (SRB)

I, ocena doskonała, CAC – klasa championów

 

SĘDZIA: Luis Gorjao-Henriques (PT)

I, ocena doskonała, CAC – klasa championów

 

SĘDZIA: Boris Spoljaric (HR)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG2 – klasa championów

 

SĘDZIA: Chris Zeniou (Cypr)

II, ocena doskonała, res-CAC, res-CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA: Krasimir Todorov (Bułgaria)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB  – klasa championów

 

SĘDZIA: Sanja Vretenicic (Czarnogóra)

II, ocena doskonała, res-CAC  – klasa championów

 

SĘDZIA:  Natalja Skalin (SE)

I, ocena doskonała, CAC  – klasa otwarta

 

SĘDZIA:  Zlatko Kraljic (HR)

I, ocena doskonała, CAC – klasa otwarta

 

SĘDZIA:  Monika Blaha (AT)

I, ocena doskonała, CWC, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Gabriela Ridarickova (SK)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Mica Mladenovic (SRB)

I, ocena doskonała, CWC – klasa championów

 

SĘDZIA: Ramune Kazlauskaite (LT)

ocena doskonała – klasa championów

 

SĘDZIA: Peter Hozlhausen (D)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA: Savic Sinisa (SRB)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Dusan Travnikar (SRB)

I, ocena doskonała, CWC, BOB – klasa championów


SĘDZIA:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

V1 – klasa championów – Anw. Dt. Ch. VDH

 

SĘDZIA:  Carsten Berndt (D)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Blaz Kavcic (SLO)

II, ocena doskonała, res-CAC, res-CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Freddie Klindrup (DK)

II, ocena doskonała – klasa championów

 

SĘDZIA:  Juha Putkonen (FI)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Petru Montean (ROM)

I, ocena doskonała, CWC – klasa championów

 

SĘDZIA:  Anna Szymańska-Modrzycka (PL)

I, ocena doskonała, CWC, CACIB – klasa championów

 

SĘDZIA:  Aleksandr Soroko (BLR)

II, res-CWC, ocena doskonała – klasa otwarta

 

SĘDZIA: Pero Bozinovski (MK)

ocena doskonała – klasa pośrednia

 

SĘDZIA: Hans Bierwolf (AT)

I, ocena doskonała, CWC, CACIB, BOB – klasa pośrednia

 

SĘDZIA: Iliev Marius (RO)

ocena – doskonała , I, CWC – klasa pośrednia

 

SĘDZIA: Małgorzata Hałas (PL)

ocena – doskonała, I, CAC – klasa pośrednia

 

SĘDZIA:   Monika Kuriata-Okarmus (PL)

Ocena – doskonała, I, CWC, CACIB, BOB, BOG IV – klasa pośrednia

 

SĘDZIA:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)

ocena – doskonała, II, resCAC – klasa pośrednia

 

SĘDZIA:   Fiala Radim (CZ)

ocena  – doskonała, I,  CAC – klasa pośrednia

 

SĘDZIA: Bonn Winfried (D)

ocena – doskonała , II – klasa młodzieży

 

SĘDZIA: Janusz Opara (PL)

ocena – doskonała, I – klasa młodzieży

 

SĘDZIA:  Anna Kochan (PL)

ocena – doskonała, III – klasa młodzieży

 

SĘDZIA:  Danijel Boros Djevi (SRB)

ocena – wybitnie obiecujący, I, Najlepsze szczenię w rasie – klasa szczeniąt

 

SĘDZIA:  Lilianna Bachurzewska (PL)

Ocena – wybitnie obiecujący, I, Najlepsze szczenię w Rasie, Najlepsze Szczenię Wystawy – klasa szczeniąt

 

SĘDZIA:  Marek Lewandowki (PL)